Na festival Králohraní je možné vstoupit pouze s platnou vstupenkou. Tu je možné zakoupit na místě, nebo výhodněji platbou předem. V rámci vstupného získáte přístup na všechny aktivity v daném dni. Ty, které jsou placené, se platí v rámci registrace. U takovýchto aktivit bude jasně vyznačeno, že jsou za příplatek. Na jeden e-mail lze registrovat pouze jednu vstupenku, každému zaregistrovanému přijdou s dostatečným předstihem přihlašovací údaje zde na web, kde se bude moci přihlásit k aktivitám.

1. Vyberte lístek

2. Registrační údaje

3. Placené aktivity

4. Finalizace

Předpokládáme, že si každý účastník přečte pravidla a bude je na festivalu dodržovat. Dále upozorňujeme, že pokud nebude registrace zaplacena do týdne, dojde k jejímu smazání!

Celková cena: 0

Typy vstupného a jednotlivé dny

Děti do 10 let mají vstup zdarma! Vstupenku je možné zakoupit jak na jednotlivé dny, tak na celý festival. V pátek bude festival otevřen až v odpoledních hodinách a v neděli v brzkých večerních hodinách oficiální program končí, proto je vstupné na tyto dny levnější. V sobotu program započne dopoledne a končit bude v nočních hodinách dle programu. V deskoherně je nicméně možné hrát po celou dobu festivalu.

Ubytování

Ubytování je řešeno formou spacáku ve vedlejší telocvičně, případně učebně a je zadarmo. Upozorňujeme, že během trvání festivalu si za veškeré cennosti zodpovídá každý účastník sám za sebe. Doporučujeme taktéž přezůvky.

Platba předem

Pokud chcete ušetřit, je možné vstupenky rezervovat a zaplatit předem. Po vyplnění registračního formuláře vám na email budou zaslány platební údaje a další užitečné informace. Po úspěšném přijetí platby Vám zašleme potvrzovací email.