Typ:
OSTATN�

Friday 13. 21:00-22:00

Escape Room - Virus (3/4)

Z toho by jednoho ranila mrtvice! Za takovou chybu by vaše asistentka v laboratoři zasloužila pověsit, ale to už nebude zapotřebí. Tekutina, která se rozlévá z rozbité baňky na podlahu, již brzy spolehlivě zabije všechny v místnosti... Není čas na obviňování. Pokud chcete přežít, musíte začít spolupracovat s ostatními.
OSTATN�

Saturday 14. 09:00-14:00

Miniature painting workshop (4/10)

Do you have lots of games with boring grey miniatures, just waiting to be brought to life? You don't know where to start? We will show you the way!
OSTATN�

Saturday 14. 10:00-11:00

Escape Room - Útěk z vězení (3/4)

Posledních několik měsíců je tvým domovem věznice a díky rozsudku se odsud podle všeho nedostaneš dalších deset let. Většinu času tu trávíš s malou skupinkou spoluvězňů. První den tvého pobytu tady se tě ujali a hluboko uvnitř cítíš, že jim můžeš věřit. Kryjí ti záda a ty je ujišťuješ, že kryješ zase ty jejich (alespoň nakolik ti to okolnosti dovolují).
OSTATN�

Saturday 14. 11:00-12:00

Dračí Hlídka - Původní české RPG

Na konci temné chodby se objevilo slabé světlo. Bestie zbystřila. Slyšela vzdálená tichá slova, pronášená hlubokým hlasem. Naježily se jí všechny chlupy. Věděla, co to je. Se zuřivým výkřikem se rozběhla vpřed. Vzdálený hlas přešel do hlasitého řevu. Chodbou se chvíli nato prohnala hučící ohnivá koule. Trpaslík, hobit i elfka se vrhli proti monstru a nechali vyčerpaného čaroděje za sebou...
OSTATN�

Saturday 14. 12:00-13:00

Neviditelná Kniha

„Nechtěla jsem po vás názor, jestli je Brook Lamželezo skutečně vinen. Chtěla jsem po vás Brooka Lamželeza. Pravdu už z něj dostanu sama.“
OSTATN�

Saturday 14. 14:00-16:00

Olá - Hra pro nevidomé

Olá – společenská hra, kterou nikdo neviděl, aneb s nevidomými na stejné vlně. Hra spojuje dva světy – svět nevidomých lidí a svět lidí bez postižení. Hru si bude moci zahrát každý! Olá Vám pomůže lépe pochopit nevidomé, vcítit se do jejich pocitů. Hraje-li člověk s osobou s postižením, prožijí společný zážitek, vytváří se jedinečné spojení mezi hráči. Cílem hry, kterou hráči nevidí, je naučit se, nebýt „slepý“ k problémům druhých.
OSTATN�

Saturday 14. 18:00-19:00

Escape Room - Jaderná Hrozba (4/4)

V SOUČASNÉ DOBĚ JSTE SE SVÝM TÝMEM JEDINÝMI, KDO MŮŽE ZABRÁNIT KATASTROFĚ... Zvuk faxu vás vytrhl ze zamyšlení. Ani jste netušili, že je vlastně zapojený. Kdo v dnešní době vůbec ještě používá fax? Ten zvuk minulosti vás zaujal natolik, že jste se šli k faxu podívat.
OSTATN�

Saturday 14. 21:00-22:00

Escape Room - Chrám Aztéků (2/4)

Ihned poté, co jste vstoupili do chrámu se kamenné dveře s hlukem zabouchly. Do očí vám stéká pot. Je vlhko, šero a celé tělo vás bolí. Nikdy jste se ale necítili lépe! Po letech hledání jste přesvědčeni, že jste konečně našli podzemní chrám Ozomatina, velkého vládce Aztécké říše.
OSTATN�

Sunday 15. 12:00-13:00

Deskoherní kutil

...aneb o podomácku vytvořených pořadačích, krabičkách a dalších... Diskuzní koutek pro všechny hráče, kteří nemají obě ruce levé a zároveň si svoje deskovkářské poklady rádi vylepší.
  • ← First
  • «
  • 1
  • »
  • Last →

Rules for attending

For signing up to activity you need pay your ticket beforehand and have to be logged in. Activity also must be in valid day for your ticket (if you have ticket for the whole festival, you do not need to worry).

Looking for players?

Do you miss something on the program that you would like to play or want to play some from your collection? After signing up, you can create a custom activity that you and other visitors can see here on our site. Finding players for a game, that you have been longing to play for a long time, has never been easier!