Typ:
TURNAJ

Pátek 13. 17:00-19:00

Turnaj Kingdomino (3/20)

Ve hře se ujmete role krále, který chce rozšířit své království o nová a co možná nejvíce prosperující území. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny - obilná pole, nehostinné skály i rozlehlá jezera a vybrat ta nejlepší místa. O území však nejevíte zájem jediní, ostatní hráči mají stejný cíl a každý objevuje své vlastní území.
RPG

Pátek 13. 17:00-22:00

Kraj v Temnotách (CZ) (5/5)

Na kraj padl děsnej smutek, kdo měl nohy dávno utek...
DESKOVÉ HRY

Pátek 13. 17:00-17:00

Deskoherna

Na Králohraní budou k dispozici stovky deskových her k vyzkoušení. Ať už se bude jednat o osvědčené klasiky či žhavé novinky. Deskoherna bude otevřena po celý průběh festivalu. Navíc se v Deskoherně budou pohybovat hermani, kteří v případě potřeby dané hry doporučí a vysvětlí.
DESKOVÉ HRY

Pátek 13. 17:00-16:00

Prototypovna

V prototypovně si budete moci vyzkoušet prototypy začínajících autorů i získat inspiraci pro stvoření vlastní hry.
TURNAJ

Pátek 13. 19:00-21:00

Turnaj Diamant

Diamant je dobrodružná desková hra, kde se krok za krokem rozhodujete, zda jít dál skrze nebezpečnou jeskyni Tacora, nebo se vrátit do bezpečí tábora. Každý krok je třeba zvážit, protože padnete-li do pasti, přijdete o nasbírané diamanty.
DESKOVÉ HRY

Pátek 13. 19:00-23:00

Arkham Horror LCG - Noc Fanatiků (4/4)

Pátek, 18. září, 1925. Arkham, Massachusetts. Je konec dlouhého a abnormálně teplého léta. Přes první náznaky podzimu úporné teplo přetrvává, neúprosně. Tichý, nevyslovený hvěv svírá celé město. Lidé jsou vznětliví a jenom v posledním týdnu se objevilo mnoho zpráv o násilných potyčkách mezi lidmi, kvůli znánlivě jednoduchýn nedorozuměním.
OSTATNÍ

Pátek 13. 21:00-22:00

Escape Room - Virus (3/4)

Z toho by jednoho ranila mrtvice! Za takovou chybu by vaše asistentka v laboratoři zasloužila pověsit, ale to už nebude zapotřebí. Tekutina, která se rozlévá z rozbité baňky na podlahu, již brzy spolehlivě zabije všechny v místnosti... Není čas na obviňování. Pokud chcete přežít, musíte začít spolupracovat s ostatními.
TURNAJ

Sobota 14. 09:00-13:00

Turnaj 7 Divů Světa (8/21)

Staňte se vůdci jednoho ze sedmi velkých měst Starého světa. Získejte bohatství přírodních surovin a zdrojů, zaujměte své místo v nezadržitelném pochodu pokroku, vybudujte obchodní vztahy a uplatněte svoji vojenskou sílu. Zanechte svůj otisk v historii lidstva vybudováním architektonického divu, který přesáhne svým významem nejen svoji dobu, ale i budoucí časy.
DESKOVÉ HRY

Sobota 14. 09:00-13:00

Dark Souls (3/4)

Vítr skučí, hrajíc nesourodé akordy ve svém líném sténání. Pohřební hranice, zčernalé, pouští oblaka popelu s každým poryvem. V nádvoří osaměle stojí kolébající se postavy, znetvořené žárem; akolyté Věku Ohně.
DESKOVÉ HRY

Sobota 14. 09:00-12:00

Legendy země Euthie I (2/3)

Legendy země Euthie je strategická kompetitivní hra na hrdiny, odehrávající se ve středověkém fantasy světě. Země Euthie je ohrožena silou mocných draků, kteří nejen s pomocí elementálů, ničí jednu vesnici po druhé a sami se pokouší zničit poslední naději, kostel sv. Michaela.

Podmínky přihlášení

Pro přihlášení musíte mít zaplacenou vstupenku a být přihlášený/á do systému. Daná aktivita musí spadat do dne, na který máte zakoupenou vstupenku. Pokud jste zakoupili celofestivalové vstupné, lze se přihlásit na všechny aktivity.

Hledáte spoluhráče?

Chybí vám na programu něco, co byste si rádi zahráli nebo chcete si zahrát něco z vaší sbírky? Po registraci si můžete založit vlastní aktivitu, kterou vy a další návštěvníci uvidíte v sekci "Spoluhraní". Hledání spoluhráčů nebylo nikdy snadnější!