Turnaj 7 Divů Světa

TURNAJ

Sobota 14. 09:00-13:00

Staňte se vůdci jednoho ze sedmi velkých měst Starého světa. Získejte bohatství přírodních surovin a zdrojů, zaujměte své místo v nezadržitelném pochodu pokroku, vybudujte obchodní vztahy a uplatněte svoji vojenskou sílu. Zanechte svůj otisk v historii lidstva vybudováním architektonického divu, který přesáhne svým významem nejen svoji dobu, ale i budoucí časy.
7 Wonders jsou rychlá karetní "draftovací" hra. Každý hráč se stává správcem jednoho ze sedmi antických měst a snaží se dosáhnout co nejvíce civilizačních úspěchů - rozvoj řemesel, vědy, kultury, obchodu, vojenství a stavbu jednoho ze sedmi divů antického světa.

Turnaj je určen pro 21 hráčů.

Turnaj se bude skládat ze dvou částí.

V první polovině se hráči utkají ve dvou kolech v základní hře 7 divů světa. V prvním kole budou účastníci náhodně rozlosováni k jednotlivým stolům. V druhém kole budou hráči ke stolům rozděleni podle předchozích výsledků, aby hráli nejlepší proti nejlepším a tak dále.

Do druhé poloviny turnaje postoupí čtyři finalisté, kteří se spolu utkají v boji o místa na stupních vítězů ve hře 7 divů světa – Duel. V semifinále se utkají hráči podle výsledků z předchozí části turnaje (první se čtvrtým a druhý se třetím). Vítězové semifinále budou hrát o první místo a poražení se utkají o třetí místo.

Vedoucí aktivity:

Králohraní Team

Počet účastníků: 8/21