Turnaj Blood Rage

TURNAJ

Sobota 14. 14:00-20:00

Ragnarok, tak jak byl předpovězen, je tu. Mnoho času nezbývá. Poslední klany statečných Vikingů pochodují ke stromu života, bájnému Yggdrasilu, aby zde naposledy prolily svou krev a dokázaly bohům, že jejich místo je zaslouženě po jejich boku ve Valhalle. Do boje!
Ve hře Blood Rage se 2 – 4 hráči (s rozšířením maximálně 5) utkávají v nelítostném krvavém boji o slávu. Během tří věků (kol) budou vylepšovat svůj klan a snažit se nasbírat co nejvíce vítězných bodů, které se získávají primárně bojem. Výhra v mohutné bitvě na život a na smrt udělá na bohy dojem. Ale i ti, kteří statečně padnou, se dočkají ocenění. Jen záleží na tom, ke kterému bohu se přikloní. Dalším zdrojem bodů jsou úkoly s cílem ovládat určité provincie nebo naplnit Valhallu svými padlými. A v neposlední řadě se na konci každého věku některá provincie zhroutí a zanikne. Válečníci, kteří zde padnou, jsou opět odměněni slávou.

Turnaj se bude hrát na tři kola. V prvním kole budou účastníci náhodně rozlosováni k jednotlivým stolům. V druhém a třetím kole budou hráči ke stolům rozděleni podle předchozích výsledků, aby hráli nejlepší proti nejlepším a tak dále. Na jedno kolo budou vyhrazeny dvě hodiny.

Vedoucí aktivity:

Jonáš Obdžálek

Počet účastníků: 7/16