Dračí Hlídka - Původní české RPG

OSTATNÍ

Sobota 14. 11:00-12:00

Na konci temné chodby se objevilo slabé světlo. Bestie zbystřila. Slyšela vzdálená tichá slova, pronášená hlubokým hlasem. Naježily se jí všechny chlupy. Věděla, co to je. Se zuřivým výkřikem se rozběhla vpřed. Vzdálený hlas přešel do hlasitého řevu. Chodbou se chvíli nato prohnala hučící ohnivá koule. Trpaslík, hobit i elfka se vrhli proti monstru a nechali vyčerpaného čaroděje za sebou...
Asi není příliš potřeba představovat hry na hrdiny. Jsou to hry, ve kterých si můžete zkusit, jaké by to bylo být někým jiným. Můžete se stát drsným válečníkem, mocným čarodějem a nebo třeba chytrým alchymistou. Spolu s družinou přátel pak prožíváte neopakovatelné příběhy. Takové, kterým se žádná počítačová hra nikdy nevyrovná.

Dračí Hlídka je projekt, který by rád navázal na legendu české fantasy, hru Dračí Doupě od nakladatelství Altar. Dračák se už bohužel nevydává, ale my jsme zůstali. Rádi bychom pro všechny staré fanoušky i nové hráče představili něco, co na DrD naváže. Povíme vám víc o tom, v čem je to podobné, v čem se to liší a hlavně, budete mít možnost si hru i zahrát. Všechno potřebné k hraní k dispozici na místě a hru můžete zkusit, i pokud jste nikdy žádnou podobnou dříve nehráli.

Vedoucí aktivity:

Dračí Hlídka

Aktivita nemá omezení