We are a bunch of friends who came together through our love of board games and founded the Deskoviste Club in Hradec Kralove. Our goal is to promote the hobby among the citizens of the city and show them that boards games have come lightyears since monopoly and snakes and ladders!

We provide the people from Hradec Kralove and the surrounding cities a place to spend time with friends and family over a game. We organise free games, tournaments and themed evenings where friends, new and old, can come together to have a lot of fun.


As the club has quickly grown in popularity, so has our desire to create something larger where those from all corners can come and share this passion. A genuine festival where enthusiasts and newcomers could play side by side from morning to evening and enjoy the true festival atmosphere. And so Kralohrani was born - a board game marathon with a rich complementary program, refreshments and the possibility of accommodation. For you, from us.Jana Čejpová v celé své kráse

Jana Čejpová

Generální ředitelka festivalu

Ne nadarmo mi říkají: „Ty snad nikdy nevyrosteš!“ A opravdu jsem moc nevyrostla. I přes to, že mě občas není mnoho vidět, v klubu mě uvidíte velmi často a určitě mě poznáte. Můžete se na mě kdykoliv obrátit. I přes svůj dospělý věk v sobě neustále chovám kus dítěte a možná i to je důvod, proč mě to táhne k deskovým hrám.

Jonáš Obdržálek v celé své kráse

Jonáš Obdržálek

Ředitel Programu a IT

Mně zase říkají, že jsem vyrostl až moc. Dnes si prostě nevyberete. V klubu zastávám pozice ředitele programu, který se Vám doufám líbí. Také se stárám o tento web a naše sociální sítě. Pokud tedy máte nějakou otázku, sem s ní. Z deskovek mám nejraději hutné a atmosférické pecky typu Eldritch Horror nebo Forbidden Stars

Pája Slaná v celé své kráse

Pája Slaná

Ředitelka HR a programu

Když si hrajete, vždycky se projeví nějaká vaše stránka, kterou běžně lidem neukazujete. Přes den spořádaně pracujete s kolegy a zákazníky a večer se proměníte třeba v hlavu mafiánské rodiny, vůdce všech zombí na světě nebo pandu v japonské zahradě, a nikomu to nepřijde divné. To na deskovkách miluju.

Martin Doležal v celé své kráse

Martin Doležal

Ředitel turnajů a prototypů

Při hraní deskových her mám nejraději, když mohu něco vytvářet a budovat. Největší radost mi udělá hra, ve které začínám s chýší, klackem a okousaným jablkem a já to díky svým rozhodnutím mohu přetvořit v prosperující civilizaci. Také mne velmi zajímá design deskových her. V rámci klubu mám na starosti eurohry a katalog her.